Chirurgia stomatologiczna Grodzisk Mazowiecki

Usługi chirurgii stomatologicznej

W ramach chirurgii stomatologicznej podejmuje się szereg działań zmierzających do poprawy zdrowia. Zaliczają się do nich m.in. resekcje i hemisekcje, podnoszenie dna zatoki czy leczenie urazów zębów. Do najczęściej wykonywanych zabiegów należą jednak ekstrakcje zębów, których nie da się już w żaden sposób wyleczyć.

Bezbolesne usuwanie zębów

W ofercie gabinetu znajduje się bezpieczna i całkowicie bezbolesna ekstrakcja wskazanych zębów. Aby nie wywoływać uczucia dyskomfortu u pacjentów, stosuję znieczulenie miejscowe. W przeciwieństwie do innych zabiegów dentystycznych, nie zaleca się rezygnacji ze znieczulenia – jest ono wliczone w koszt usługi.

Profesjonalne podejście

Do ekstrakcji używam wyłącznie nowoczesnych przyrządów, które umożliwiają bardzo szybkie oraz bezproblemowe usunięcie zęba. Należą do nich elewator oraz kleszcze ekstrakcyjne. Te sprawdzone narzędzia stosuje każdy profesjonalny chirurg stomatolog Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą gabinetu gwarantującego wykorzystanie wyłącznie najlepszych metod leczenia. Po zabiegu zdarza się, że należy jeszcze wygładzić kość po usuniętym zębie i zamknąć otwór szwem. W takim przypadku nie jest pobierana dodatkowa kwota za usługę.

Co po ekstrakcji?

Po usunięciu zęba pacjenci otrzymują ścisłe instrukcje dalszego postępowania. W większości przypadków wystarczy przez 24 godziny unikać palenia tytoniu oraz czyszczenia jamy ustnej w pobliżu miejsca ekstrakcji. Należy również wziąć pod uwagę pojawienie się dolegliwości bólowych. Można je załagodzić środkami przeciwbólowymi, a także zwyczajnymi okładami z lodu.

W niektórych sytuacjach mogę zalecić inne metody radzenia sobie z bólem lub dyskomfortem. Z tego względu, jeśli czas występowania dolegliwości wydłuża się lub trudno się z nimi uporać, wystarczy zadzwonić. Odpowiadam na wszystkie telefony.

W kwestii takiej jak chirurgia stomatologiczna Grodzisk Mazowiecki można liczyć na moją pomoc. Zachęcam do kontaktu telefonicznego, aby dowiedzieć się więcej na temat przeprowadzania zabiegu oraz w celu zarezerwowania najbliższego terminu wizyty.